Služby

Základní stomatologická péče a prevence

Preventivní prohlídky, ošetření zubních kazů, odstranění zubního kamene atd. Nabízíme také bezbolestné a velmi účinné vyšetření zubních kazů za pomoci laserového diagnostického přístroje DIAGNOdent PEN – laserový paprsek vyhodnotí, je-li zubní substance změněná (objevuje-li se kaz). Metoda je nebolestivá a vhodná k preventivní péči, zvláště u dětí a těhotných žen. Nabízíme možnost zhotovení CBCT-3D RTG.

 

Estetická rekonstrukce chrupu, keramické výplně inlay i onlay

Nabízíme zavedení nitrokostních implantátů (náhrady ztracených zubů), řízenou kostní a tkáňovou regeneraci, překrytí obnažených krčků apod.

Keramické výplně inlay i onlay jsou pak určené pacientům s velkými výplněmi, velkými kazy, se zuby s odlomenými hrbolky apod., u kterých jsou již zuby značně poškozené, ale zatím není třeba je zcela nahrazovat korunkou.  Inlay je laboratorně zhotovená výplň vnitřní části zubu. Onlay nahrazuje i hrbolky zubů a funguje jako výplň nebo částečná korunka.

 

Nadstandardní protetická ošetření

Součástí nadstandardních protetických ošetření může být (mimo jiné)zhotovení zirkonových keramických či celokeramických korunek, attachmentů, celkové protézy nesené na miniimplantátech či monoimplantátech, které se vyznačují větší stabilitou a komfortem pro pacienta.

 

Odstranění zubních pigmentů pískováním (Air Flow)

Jedná se o mechanický princip odstraňování pigmentů ze zubní skloviny. Aif Flow je šetrné leštění a čištění pomocí jemného pískování, bez rizika poškození skloviny. Výhodou metody je odstranění pigmentace i z mezizubních prostor.

 

Ošetření diplomovanou dentální hygienistkou

Odborné čištění zubů, nácvik postupů ústní hygieny a kontrola její účinnosti, speciální ošetření Vectorem – bezkontaktním přístrojem na léčbu paradentózy, který umožňuje bezbolestné hloubkové čištění povrchu kořenů zubů.

 

Parodontologické vyšetření a ošetření, mukogingivální chirurgie

V rámci osvědčení odbornosti v parodontologii a stomatochirurgii provádíme i dentoalveolární  chirurgické zákroky – extrakce zubů, resekce, ošetření chronických zánětů v okolí hrotu kořene zubu, úpravy protézního lože před zhotovením snímacích náhrad a další výkony.

Jako jedna z mála ordinací u nás provádíme rovněž překrytí obnažených krčků – toto ošetření je u pacientů velmi žádané, neboť zamezí ztrátě zubů a nutnosti řešit tento problém estetickou výplní.

Praktikujeme také mikrochirurgickou mukogingivální  estetickou parodontologickou léčbu, aby korunky zubů byly ve stejné linii a úsměv byl  přirozený.